NASZE REALIZACJE

realizacja_maja

DOM Maja IV

mazowieckie, Żaby 65

Dom  „MAJA 4” to inwestycja realizowana przez naszą firmę dla klienta indywidualnego. Realizację projektu rozpoczęto w czerwcu 2023.

W trakcie realizacji

Zagórzańska II

 Warszawa, Wawer ul. Rowerowa 14 

„Zagórzańska II”  to kolejny etap inwestycji firmy Dompark realizowana we współpracy z naszą firmą. Osiedle składa się 6 budynków mieszkalnych  o powierzchni użytkowej wynoszącej 1320m². Realizację projektu rozpoczęto w lipcu 2023.

W trakcie realizacji

Lipova Living

Konstancin-Jeziorna, ul. Lipowa 26

Osiedle Lipova Living to nowoczesne osiedle willi miejskich w Konstancinie-Jeziornej.  Powierzchnia użytkowa osiedla wynosi 3252m². Realizację projektu rozpoczęto w czerwcu 2021. Zakończono w grudniu 2022.

Zrealizowano

Zagórzańska I

Warszawa, Wawer, ul. Rowerowa 2

Osiedle Zagórzańska I to nowoczesne osiedle domów na warszawskim Wawrze. Powierzchnia użytkowa wszystkich lokali mieszkalnych wyniosła 1236m². Realizację projektu rozpoczęto we wrześniu 2021. Zakończono w grudniu 2022.

Zrealizowano
Biurowiec Konstancin-Jeziorna

obiekt biurowy Długa

Konstancin-Jeziorna, ul. Długa

Budynek handlowo-usługowy  to inwestycja o powierzchni użytkowej 1406m2 realizowana dla klienta indywidualnego położona przy ul. Długiej w Konstancinie-Jeziornej. Realizację inwestycji rozpoczęto w kwietniu 2023 roku.

W trakcie realizacji