zagórzańska ii

Projekt inwestycji „Dom MAJA 4” w mieście Żaby w województwie mazowieckim przedstawia innowacyjną koncepcję nowoczesnego domu o imponującej powierzchni użytkowej blisko 228 m².

Realizację projektu rozpoczęliśmy 7 maja 2023  od wnikliwej analizy projektu oraz konsultacji z klientem. Przygotowana przez nas wycena oraz założenia projektowe i wykonawcze spotkały się z aprobatą klienta i w dniu 3 lipca 2023 rozpoczęliśmy budowę domu. Podstawą technologii „Maja IV” są materiały budowlane o wysokiej jakości. Podczas negocjacji oraz ustalenia budżetu uzgodniliśmy rozwiązania projektowe zamienne, które nie tylko usprawniły proces realizacji projektu ale również podniosły standard inwestycji oraz zoptymalizowało koszty inwestycji na ponad 150 tyś. zł.

Budynek posadowiono na fundamencie tradycyjnym. Ławy fundamentowe wykonano z betonu wodoszczelnego. Ściany fundamentowe murowane z bloczka betonowego B20. Hydroizolację fundamentów wykonano masa bitumiczną dwuskładnikową. Ławy izolowane termicznie styrodurem XPs gr. 15cm 

Naszym celem jest stworzenie nie tylko solidnego domu, lecz również satysfakcji i spokoju umysłu dla naszych klientów. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu budowa domu staje się ekscytującym i przyjemnym doświadczeniem.