Niezawodny sprzęt budowlany na wynajem w Kielcach

Budowa to dziedzina, w której niezawodność i efektywność sprzętu stanowią klucz do sukcesu. Często zdarza się, że w trakcie realizacji projektu brakuje nam odpowiedniego narzędzia lub maszyny, albo nasz własny sprzęt ulega awarii. W takich sytuacjach ratunkiem może być wypożyczenie niezawodnego sprzętu budowlanego. W Kielcach, istnieje jedno miejsce, na które można polegać, jeśli chodzi o wypożyczalnię sprzętu budowlanego – Bergerat Rent (dawniej BM Rent).

Niezawodność i jakość sprzętu to priorytet w Bergerat Rent (dawniej BM Rent). Właściciele tej wypożyczalni doskonale zdają sobie sprawę z tego, że tylko sprzęt w pełni sprawny i bezawaryjny pozwala efektywnie realizować projekty budowlane. Dlatego też w ich parku maszynowym znajdziemy maszyny najlepszych producentów na świecie, takie jak Caterpillar – CAT, Atlas Copco, Haulotte, Hilti, Honda, Milwaukee, Magni, Husqvarna, Swepac, Stihl i Master. Co ważne, wypożyczalnia Bergerat Rent (dawniej BM Rent) jest oficjalnym przedstawicielem legendarnych amerykańskich maszyn Caterpillar – CAT na terenie Polski, co oznacza, że nie znajdziemy ich nigdzie indziej w takiej jakości.

Jakość sprzętu to jednak nie wszystko. Wypożyczalnia Bergerat Rent (dawniej BM Rent) dba także o to, aby maszyny były w doskonałym stanie technicznym. Wszystkie maszyny są regularnie serwisowane i konserwowane, co pozwala utrzymać je w idealnym stanie. Klienci wypożyczalni często mówią, że sprzęt z Bergerat Rent (dawniej BM Rent) jest jak nowy, a to dlatego, że zdecydowana większość maszyn jest eksploatowana przez wypożyczalnię przez maksymalnie 3 lata, po czym są one wymieniane na nowe.

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Bergerat Rent (dawniej BM Rent) oferuje szeroki wybór maszyn do różnego rodzaju prac. Posiadają minikoparki hydrauliczne Caterpillar (CAT) w klasach od 1 do 10 ton metrycznych, które są doskonałe do kopania, oddzielania urobku czy wyburzania. Są to kompaktowe maszyny o napędzie gąsienicowym, które sprawdzają się nawet na trudnych i grząskich terenach. Najmniejsze modele minikoparek mieszczą się w standardowych otworach drzwiowych, co pozwala na pracę wewnątrz istniejących budynków. Dzięki niskiej masie, są też wykorzystywane do prac na wyższych kondygnacjach, gdzie potrzebna jest maszyna do załadunku lub wyburzeń.

Wypożyczalnia Bergerat Rent (dawniej BM Rent) oferuje także koparki o różnych parametrach – od 18-tonowych koparek kołowych, które wyróżniają się precyzją prowadzenia, szybkością oraz mocą, aż po najcięższe maszyny gąsienicowe, które doskonale sprawdzają się w pracach wymagających dużej mocy i stabilności, niezależnie od terenu.

Klienci wypożyczalni mogą również skorzystać z uniwersalnej koparko-ładowarki CAT, która sprawdzi się nie tylko przy wykopach, ale także przy transporcie urobku czy załadunku.

Dla potrzeb prac drogowych, przygotowywania terenów pod parkingi czy fundamenty, wypożyczalnia sprzętu budowlanego dostarcza zagęszczarki marek Swepac i Husqvarna. W ofercie znajdziemy zagęszczarki jednokierunkowe, nawrotne oraz stopowe. Na większe inwestycje drogowe często wynajmowana jest zagęszczarka nawrotna, zdalnie sterowana marki Husqvarna.

Wypożyczalnia Bergerat Rent (dawniej BM Rent) oferuje także wysokowydajne agregaty prądotwórcze, które znajdują zastosowanie na budowach, gdzie nie ma dostępu do prądu, na eventach plenerowych, festynach oraz do zabezpieczania instytucji przed przerwami w dostawie prądu. Generatory prądotwórcze z wypożyczalni są wyposażone w najnowocześniejsze technologie i pozwalają na synchronizację z innymi jednostkami, co optymalizuje pobór prądu, wydajność i zapewnia stałe zabezpieczenie w mocy.

Dla klientów, którzy potrzebują mobilności, wypożyczalnia Bergerat Rent (dawniej BM Rent) oferuje generatory na podwoziu, które można ciągnąć za samochodem. Te generatory średniej mocy pozwalają zaopatrzyć w prąd wiele placów budowy oraz eventów.

Wypożyczalnia Bergerat Rent (dawniej BM Rent) nie zapomina także o klientach, którzy potrzebują sprzętu na codzienne zastosowania, takie jak prace przydomowe czy w terenie. Dostępne są walce, podnośniki, ładowarki teleskopowe, osuszacze, klimatyzery, sprężarki powietrza, przyczepy, kontenery magazynowe i socjalne, maszty oświetleniowe, zbiorniki paliwa, a także różnego rodzaju narzędzia ręczne, takie jak świdry, przecinarki, młoty pneumatyczne, młoty wyburzeniowe, odkurzacze czy wiertnice. Wszystko, co jest potrzebne na budowie, można znaleźć w wypożyczalni Bergerat Rent (dawniej BM Rent).

Klienci wypożyczalni mogą skorzystać z usług osobiście, odwiedzając lokalizację wypożyczalni przy ul. Posłowickiej 215 w Kielcach od poniedziałku do piątku. Istnieje także możliwość kontaktu telefonicznego, gdzie specjaliści wypożyczalni pomogą dobrać odpowiedni sprzęt do konkretnego zadania.

Co ważne, rezerwacja maszyn jest możliwa 7 dni w tygodniu, zarówno osobiście, telefonicznie, jak i online poprzez stronę internetową lub aplikację. Podczas procesu rezerwacji klient widzi całkowitą cenę wynajmu. W przypadku wyboru wynajmu z dostawą, wystarczy podać adres, a system skalkuluje koszty.

Dodatkowym atutem korzystania z wypożyczalni Bergerat Rent (dawniej BM Rent) jest możliwość rejestracji jako klient, co eliminuje zbędne formalności. Rejestracja umożliwia także korzystanie z usług wypożyczalni Bergerat Rent (dawniej BM Rent) w całej Polsce oraz zbieranie punktów Simple, które można wykorzystać przy kolejnych zamówieniach.

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Bergerat Rent (dawniej BM Rent) to miejsce, na które można polegać. Niezawodny sprzęt, szeroki wybór maszyn i narzędzi, elastyczność rezerwacji oraz profesjonalna obsługa to cechy, które wyróżniają tę wypożyczalnię na tle konkurencji. Dla wszystkich, którzy cenią sobie jakość i niezawodność sprzętu budowlanego, Bergerat Rent (dawniej BM Rent) to pierwszy wybór w Kielcach.

Więcej szczegółów w zakresie wspomnianego wynajmu znajdziesz tutaj: https://www.bm-rent.pl/pl/wypozyczalnia-sprzetu-budowlanego-kielce